+90 212 438 07 01 | +90 539 262 11 25 [email protected]

Jaluzi Perde

Jaluzi Perde


  Ürün Özellikleri

Ürün Kodu: RM-68119518
Kumaş Türü: Jaluzi Perde
Boyut: 0
Renk: Tüm Renkler Mevcut
Koleksiyon: 51
Fiyat: 9,99 TL

  Ürün Açıklaması

Jaluzi perde ışığı kontrol etmek için ideal bir perde sistemidir. Bu sistemde bantların açısını değiştirerek içeri ne kadar ışık alacağını belirleyebilir ya da sistemi yukarı toplayarak tamamen devre dışı bırakabilirsiniz. 16 mm, 25 mm veya 50 mm genişlikte olabilen bantlar alüminyumdan imal edilir, bu nedenle sistem metal jaluzi olarak da adlandırılır. Bu sistemler manuel olarak kullanıldığında iki ayrı kontrol seçeneğine sahiptir. Birincisiyle bantların açısı değiştirilirken ikincisiyle perde aşağı/yukarı konumlandırılır. Jaluziler, stor perdenin giderek artan popülerliğinin yanında halen ofisler başta olmak üzere farklı mekanlarda tercih edilmekte, memnuniyetle kullanılmaktadır. Ofis çift cam arası için uygun seçimdir. Trend tarafından sunulan jaluzi modelleri çok sayıda renk seçeneğinin yanında ahşap desenli, simli gibi serilerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Jaluzilerin motorlu kullanımı da yaygındır. Bu yapıda perde sistemi buton veya uzaktan kumanda vasıtasıyla kontrol edilir. Somfy Expert Trend Perde sistemleri motorlu jaluzilerden ciddi deneyim ve referansa sahiptir.

Ahşap malzemeden üretilen perdeler için ahşap jaluzi, dış cephede kurulan jaluziler için brisoley sayfamızı inceleyiniz.
otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör toptan kontör sitesi kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market toptan perde